pomoc
 BIP : Urząd Miejski w Lipnie
pomoc
BIP : Urząd Miejski w Lipnie

BIP : Urząd Miejski w Lipnie

Start Przetargi Ogłoszenia Akty publicznoprawne Samorząd Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024 Rada Miejska - kadencja 2018 - 2023 Rada Miejska - kadencja 2014 - 2018 Rada Miejska - kadencja 2024 - 2029 Rada Miejska - kadencja 2010 - 2014 Rada Miejska - kadencja 2006 - 2010 SIM – KZN Toruński - nabór wniosków na mieszkania czynszowe Deklaracja dostępności Transmisje sesji Rady Miejskiej w Lipnie Portal e-Sesja Rady Miejskiej w Lipnie Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 Urząd Miejski Statut Miasta Budżet Miasta Lipna Dług publiczny Podatki i opłaty lokalne Wieloletnia Prognoza Finansowa Gminy Miasta Lipna Gospodarka gruntami Oświata Zarządzanie kryzysowe i ochrona ludności Plany audytów wewnętrznych Ochrona Środowiska Sport Kultura Zarządzenia Oświadczenia majątkowe Wybory, Referenda Ważne dokumenty Ochrona Danych Osobowych - RODO Jak załatwić sprawę? Konkurs ofert Petycje Ponowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego Infostrada Kujaw i Pomorza - Porozumienie Praca MOPS Redakcja BIP Rejestr zmian Instrukcja Kontakt

Komisje w Radzie - kadencja 2024-2029


Komisja Rewizyjna:

  1. Małgorzata Bonowicz - Przewodnicząca
  2. Anna Domeradzka - Zastępca
  3. Małgorzata Kacprowicz - Sekretarz
  4. Jerzy Ożdżyński
  5. Zbigniew Napiórski

Komisja  Oświaty , Kultury i Samorządu:

  1. Małgorzata Spisz - Przewodnicząca
  2. Edward Krzemieniecki - Zastępca
  3. Kamil Komorowski
  4. Wojciech Maciejewski
  5. Zbigniew Napiórski

Komisja Zdrowia, Spraw Socjalnych i Ochrony Środowiska:

  1. Małgorzata Kacprowicz - Przewodnicząca
  2. Marcin Rykowski - Zastępca
  3. Małgorzata Bonowicz
  4. Kamil Komorowski
  5. Wojciech Maciejewski

Komisja Gospodarki Finansowej , Handlu, Usług, Rzemiosła i Rozwoju Społeczno – Gospodarczego:

  1. Marcin Rykowski - Przewodniczący
  2. Zbigniew Janiszewski - Zastępca
  3. Grzegorz Koszczka
  4. Sebastian Lewandowski
  5. Wojciech Maciejewski

Komisja Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Wodnej, Budownictwa i Planowania Przestrzennego:

  1. Łukasz Żochowski - Przewodniczący
  2. Sebastian Lewandowski - Zastępca
  3. Anna Domeradzka
  4. Wiesława Tyfczyńska
  5. Kamil Komorowski

Komisja Przestrzegania Prawa, Porządku i Bezpieczeństwa Publicznego:

  1. Edward Krzemieniecki - Przewodniczący
  2. Małgorzata Spisz - Zastępca
  3. Grzegorz Koszczka
  4. Zbigniew Janiszewski
  5. Wiesława Tyfczyńska
  6. Wojciech Maciejewski
  7. Marcin Rykowski

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Anna Domeradzka - Przewodnicząca
  2. Jerzy Ożdżyński - Zastępca
  3. Łukasz Żochowski
  4. Małgorzata  Spisz
  5. Wiesława Tyfczyńska



Informacje o publikacji


WytworzyłZaakceptowałOpublikował
Krzysztof DerwińskiKrzysztof DerwińskiKrzysztof Derwiński
Data publikacjiLicznik odsłonLicznik zmian
24 kwietnia 2024 r. 10:021417


Rejestr zmian


Data zmianyTyp zmianyUżytkownik
2 maja 2024 r. 09:03 Edycja strony Krzysztof Derwiński
24 kwietnia 2024 r. 10:12 Edycja strony Krzysztof Derwiński
24 kwietnia 2024 r. 10:11 Edycja strony Krzysztof Derwiński
24 kwietnia 2024 r. 10:09 Edycja strony Krzysztof Derwiński
24 kwietnia 2024 r. 10:06 Edycja strony Krzysztof Derwiński
24 kwietnia 2024 r. 10:04 Edycja strony Krzysztof Derwiński
24 kwietnia 2024 r. 10:03 Dodanie strony Krzysztof Derwiński
Pokaż więcej