pomoc
 BIP : Urząd Miejski w Lipnie
BIP : Urząd Miejski w Lipnie

BIP : Urząd Miejski w Lipnie

Start Przetargi Ogłoszenia Akty publicznoprawne Samorząd Rada Miejska - kadencja 2018 - 2023 Rada Miejska - kadencja 2014 - 2018 Deklaracja dostępności Rada Miejska - kadencja 2010 - 2014 Rada Miejska - kadencja 2006 - 2010 Transmisje sesji Rady Miejskiej w Lipnie Portal e-Sesja Rady Miejskiej w Lipnie Urząd Miejski Statut Miasta Budżet Miasta Lipna Dług publiczny Podatki i opłaty lokalne Wieloletnia Prognoza Finansowa Gminy Miasta Lipna Gospodarka gruntami Oświata Plany audytów wewnętrznych Ochrona Środowiska Sport Kultura Zarządzenia Oświadczenia majątkowe Wybory, Referenda Wybory na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - 28 czerwca 2020 / 12 lipca 2020 (II tura) Wybory na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - maj 2020 Wybory uzupełniające ławników na kadencję 2012-2015 Wybory uzupełniające ławników na kadencję 2020-2023 Ważne dokumenty Ochrona Danych Osobowych - RODO Jak załatwić sprawę? Konkurs ofert Petycje Ponowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego Infostrada Kujaw i Pomorza - Porozumienie Praca MOPS Redakcja BIP Rejestr zmian Instrukcja Kontakt

Komisje w Radzie i ich składy kadencja 2010 - 2014


Składy osobowe komisji stałych Rady Miejskiej w Lipnie
w kadencji 2010 - 2014

 

Komisja Rewizyjna

 

Kazimierz Jesionowski
Przewodniczący Komisji

 
         
 

 

Stanisław Spisz
Zastępca Przewodniczącego

 
  Maria Bautembach
Sekretarz Komisji
 
         
  Grzegorz Nierychlewski  
         
  Mirosława Szymkowska  
       

 

KomisjaOświaty, Kultury i Samorządu

 

Teresa Paprota
Przewodnicząca Komisji

 
         

 

 

Stanisław Spisz
Zastępca Przewodniczącej

 
       
      Jarosław Jeżewski  
         
    Dariusz Kamiński  
         
  Maria Turska  

 

 

Komisja Zdrowia, Spraw Socjalnych i Ochrony Środowiska

 

Maria Bautembach
Przewodnicząca Komisji

 
         
 

 

Mieczysław Zabłocki
Zastępca Przewodniczącej

 
       
      Jarosław Jeżewski  
         
     Henryk Zabłocki  

 

KomisjaGospodarki Finansowej, Handlu, Usług, Rzemiosła i Rozwoju Społeczno-Gospodarczego

 

Mirosława Szymkowska
Przewodnicząca Komisji

 
         
 

 

Piotr Rogeński
Zastępca Przewodniczącej

 
       
      Zbigniew Golubiński  
         
    Kazimierz Jesionowski  
         
  Teresa Paprota  

 

Komisja Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Wodnej, Budownictwa i Planowania Przestrzennego 

 

Henryk Zabłocki
Przewodniczący Komisji

 
         

 

Grzegorz Koszczka
Zastępca Przewodniczącego

 
         
  Paweł Banasik  
         
     Zbigniew Golubiński  
           
    Maria Turska  
         
  Mieczysław Zabłocki  

 

Komisja Przestrzegania Prawa, Porządku i Bezpieczeństwa Publicznego

 

Dariusz Kamiński
Przewodniczący Komisji

 
         
 

 

Piotr Rogeński
Zastępca Przewodniczącego

 
       
     Paweł Banasik  
         
  Grzegorz Koszczka  
         
  Grzegorz Nierychlewski  

 




Informacje o publikacji


WytworzyłZaakceptowałOpublikował
Przemysław RogeńskiPrzemysław RogeńskiPrzemysław Rogeński
Data publikacjiLicznik odsłonLicznik zmian
30 listopada 2010 r. 11:16014


Rejestr zmian


Data zmianyTyp zmianyUżytkownik
16 listopada 2018 r. 12:11 Edycja Paweł Wróblewski
1 grudnia 2014 r. 11:11 Edycja Przemysław Rogeński
1 grudnia 2014 r. 11:10 Edycja Przemysław Rogeński
1 grudnia 2014 r. 11:09 Edycja Przemysław Rogeński
30 listopada 2010 r. 11:29 Edycja Przemysław Rogeński
30 listopada 2010 r. 11:19 Edycja Przemysław Rogeński
30 listopada 2010 r. 11:16 Dodanie Przemysław Rogeński
16 listopada 2018 r. 12:11 Edycja Paweł Wróblewski
1 grudnia 2014 r. 11:11 Edycja Przemysław Rogeński
1 grudnia 2014 r. 11:10 Edycja Przemysław Rogeński
Pokaż więcej